Telefonisk Kontakt

Vi svarer med glæde på dine spørgsmål og henvendelser:

GROHE Kundeservice:
Telefon: +45 44 65 68 00

Åbningstider
Mandag-torsdag: 08.00-12.00 og 12.30-16.00
Fredag: 08.00-12.00 og 12.30-14.30
Lørdag-søndag: Lukket

Kontakt os online:
Kontaktformular



Adresse:
GROHE A/S
Ved Stigbordene 32, 2. th
2450 København SV
CVR nr.: 52503310

Måske leder du efter:
Find reservedele
Ofte stillede spørgsmål
TPI´er & Manualer
Garantibestemmelser
Installation & Service videoer

DIREKTE KONTAKT TIL MEDARBEJDERE

Poul Christian Pedersen
Leader Denmark, Lixil EMENA
Mail: PoulChristian.Pedersen@grohe.com
Tlf: 60 38 69 86

Torben Kjærgaard
Key Account Manager B2B, Denmark & Iceland
Mail: Torben.Kjaergaard@grohe.com
Tlf: 22 11 94 08

Mathias Kofoed
Leader Retail Sales
Mail: mathias.kofoed@grohe.com
Tlf: 28 19 15 69

Carsten Ravbjerg
Area Sales Manager, Professional
Nordsjælland, København og Bornholm
Mail: Carsten.Ravbjerg@grohe.com
Tlf: 27 22 75 52

Jan Overgaard
Area Sales Manager, Professional
Midt og Nordjylland
Mail: Jan.Overgaard@grohe.com
Tlf: 40 87 57 26

Morten Faber
Area Sales Manager, Professional
Sønderjylland og Fyn
Mail: Morten.Faber@grohe.com
Tlf: 25 10 84 20

Simon Sehested
Area Sales Manager, Professional
Sjælland og Amager
Mail: Simon.Sehested@grohe.com
Tlf: 24 87 14 36

Frederik Vangede
Area Sales Manager, Kitchen Denmark
Danmark
Mail: Frederik.Vangede@grohe.com
Tlf: 25 10 84 24

Kenneth Jønsson
Area Sales Manager, Retail
Midt og Nordjylland
Mail: Kenneth.Joensson@grohe.com
Tlf: 27 79 43 30

Henrik Skovbo
Area Sales Manager, Retail
Sjælland
Mail: Henrik.Skovbo@grohe.com
Tlf: 22 25 24 14

Mathias Pihl
Area Sales Manager, Retail
Sønderjylland, Fyn, Lolland og Falster
Mail: Mathias.Pihl@grohe.com
Tlf: 23 86 93 17

Henning Lien
Senior Project Manager, East
Østlige Danmark
Mail: Henning.Lien@grohe.com
Tlf: 20 53 63 20

Thomas Knudsen
Project Manager, West
Vestlige Danmark
Mail: Thomas.Knudsen@grohe.com
Tlf: 27 22 75 51

Mette Nielsen
Leader Marketing
Mail: Mette.Nielsen@grohe.com
Tlf: 29 27 67 63

Christian Pedersen
Kitchen Channel Manager
Mail: Christian.Pedersen@grohe.com
Tlf: 28 72 10 90